| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | FLERY |
| Rendelési kód | FY010GM |
| Garancia | 48 hónap |
| Súly | 1,66 kg |
| 3d model | Van |
| Csomag | 1 db |
| Szín | Gun metal |
| Kezelőkar | Karos |
| Mélység | 178 mm |
| Szerelés | Fali 150 mm |
| Alapanyag | Réz |
| Egyéb | Forgatható kar |
| Zuhanyváltó | Forgatható |
| Szélesség | 200 mm |
| Forma | Szögletes |
| Jótállás | 4 év |
"Köszönöm a gyorsasagukat! Nagyon profi es rugalmas csapatuk van. Garai Ágnes 2017. május 31."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat