| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | FLERY |
| Rendelési kód | FY002GM |
| Garancia | 48 hónap |
| Súly | 1,73 kg |
| Jótállás | 4 év |
| Kifolyócső magassága | 109 mm |
| Magasság | 174 mm |
| Forma | Szögletes |
| Alapanyag | Réz |
| Szerelés | Álló |
| Kezelőkar | Karos |
| Szín | Gun metal |
| Csomag | 1 db |
| 3d model | Van |
"Nagy szaktudással rendelkeznek, minden szakmai kérdésre pontos választ adtak. Tanácsaikkal segítették a megfelelő termék kiválasztását. Feleségem és a gyerekek is nagyon elégedettek. 2015.12.16. Norbert"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat