| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | FLERY |
| Rendelési kód | FY006GM |
| Garancia | 48 hónap |
| Súly | 1,50 kg |
| 3d model | Van |
| Csomag | 1 db |
| Szín | Gun metal |
| Kezelőkar | Karos |
| Szerelés | Álló |
| Alapanyag | Réz |
| Forma | Szögletes |
| Magasság | 328 mm |
| Kifolyócső magassága | 263 mm |
| Jótállás | 4 év |
Rendkívül kedvesek és segítőkészek voltak az ügyfélszolgálatos srácok. A megrendelt zuhanykabin kifogástalan minőségű volt és gondosan becsomagolva érkezett az előre megbeszélt napon. Másnap a megbeszéltek szerint érkeztek a szerelőik és beüzemelték az új kabinomat. Az egész család örül az új fürdőszobánknak! : )
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat