| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | FLERY |
| Rendelési kód | FY010 |
| Garancia | 48 hónap |
| Súly | 1,66 kg |
| 3d model | Van |
| Csomag | 1 db |
| Szín | Króm |
| Kezelőkar | Karos |
| Mélység | 178 mm |
| Szerelés | Fali 150 mm |
| Alapanyag | Réz |
| Egyéb | Forgatható kar |
| Zuhanyváltó | Forgatható |
| Szélesség | 200 mm |
| Forma | Szögletes |
| Jótállás | 4 év |
"Nagyon elégedett vagyok az ügyintézés gyorsaságával és pontosságával. Kedves segitőkész értékesitőhőz és gyors kiszállitáshoz volt szerencsém. Ha értékelnem kellene az áruházat és munkatársait akkor 10/10-et adnék."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat