| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | FLERY |
| Rendelési kód | FY002 |
| Garancia | 48 hónap |
| Súly | 1,73 kg |
| 3d model | Van |
| Csomag | 1 db |
| Szín | Króm |
| Kezelőkar | Karos |
| Szerelés | Álló |
| Alapanyag | Réz |
| Forma | Szögletes |
| Magasság | 174 mm |
| Kifolyócső magassága | 109 mm |
| Jótállás | 4 év |
"Teljesen elégedett voltam az ügyfélszolgálattal, megadtam a telefonszámomat, másnap felhivtak, időpontegyeztetés után pontosan érkezett a képviselő, korrekt ajánlatot adott, minden kérdésre azonnali választ kaptam. Telefonon, emailban minden részlet egyeztetése után a szerelő pontosan érkezett, precizen, jól és gyorsan dolgozott. "
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat