| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | FLERY |
| Rendelési kód | FY006 |
| Garancia | 48 hónap |
| Súly | 1,50 kg |
| 3d model | Van |
| Csomag | 1 db |
| Szín | Króm |
| Kezelőkar | Karos |
| Szerelés | Álló |
| Alapanyag | Réz |
| Forma | Szögletes |
| Magasság | 328 mm |
| Kifolyócső magassága | 263 mm |
| Jótállás | 4 év |
A beszereles es a regi kabin elszallitasa nagyon flottul zajlott. Vidam, kedves csapat dolgozott nalam. 2022/12/11
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat