| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | EMONA |
| Rendelési kód | EM040-3030 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 13,02 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 394 mm |
| Magasság | 550 mm |
| Mélység | 390 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 39,4x55x39 cm |
| Alapanyag | MDF/laminált |
| Kivitel | Halk lágy záródás |
| Bútor típusa | Fiókos |
| Jótállás | 2 év |
| További színek | Színminták szerint választható |
| Mosdó típusa | Klasszikus mosdó |
| Csomag tartalma | Fogantyú |
| Szerelés | Fali |
| A csomag nem tartalmazza | Mosdó |
| 3d model | Van |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Teljesen elégedett voltam az ügyfélszolgálattal, megadtam a telefonszámomat, másnap felhivtak, időpontegyeztetés után pontosan érkezett a képviselő, korrekt ajánlatot adott, minden kérdésre azonnali választ kaptam. Telefonon, emailban minden részlet egyeztetése után a szerelő pontosan érkezett, precizen, jól és gyorsan dolgozott. "
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat