| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | EN040 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 9,00 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 400 mm |
| Magasság | 102 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 40x40 cm |
| Alapanyag | Öntöttmárvány |
| Furat csaptelepnek | 1 furat |
| Túlfolyó | Nincs |
| Forma | Négyzet alakú |
| Jótállás | 2 év |
| Mosdó típusa | Klasszikus mosdó |
| Szerelés | Falra csavarokkal |
| 3d model | Van |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Nagyon meg vagyok elégedve az Apollo Zuhanykabin Kft. -vel. A felmerült kérdésekre pontos, szakmai választ kaptam. A termék minősége kiváló. Korrekt cég, csak ajánlani tudom. Amiért tőlük vásároltam: nagy szaktudású, rendkívül készséges értékesítők minőségi termékek Kitti 2017/02/27
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat