| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | AQ1140 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 17,00 kg |
| Szélesség | 1000 mm |
| Magasság | 1400 mm |
| Csomag | 1 db |
| Nyitás típusa | Teljesen nyitható |
| Üveg típusa | Matt üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Profil színe | Króm - polírozott alumínium |
| Jótállás | 2 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"A boltból most rendeltem először, de meg vagyok elégedve a megrendelés teljesítésével és a kiszállítással. A házhoz szállításáért nem kellett fizetni! Bajor Sánodrné 2016.05.23."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat