| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | AQ6018L |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 11,00 kg |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 1400 mm |
| Csomag | 1 db |
| Nyitás típusa | Teljesen nyitható |
| Üveg típusa | Matt üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Profil színe | Króm - polírozott alumínium |
| Jótállás | 2 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
A terméket web áruházban kinézve, majd a boltban egy-két részletet ellenőrizve a megrendelés, fizetés és kiszállítás simán ment. 2022/12/20
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat