| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | CV1003 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0,58 kg |
| Szín | Króm |
| Csomag | 1 db |
| Menetméret | 5/4" |
| Alapanyag | Réz |
| Jótállás | 2 év |
| Lefolyó Átmérő | 32 mm |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Teljesen elégedett voltam az ügyfélszolgálattal, megadtam a telefonszámomat, másnap felhivtak, időpontegyeztetés után pontosan érkezett a képviselő, korrekt ajánlatot adott, minden kérdésre azonnali választ kaptam. Telefonon, emailban minden részlet egyeztetése után a szerelő pontosan érkezett, precizen, jól és gyorsan dolgozott. "
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat