| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | TF8001 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0,30 kg |
| Befogható Mosdó Vastagság | 30-45 mm |
| Szín | Króm |
| Csomag | 1 db |
| Kivitel | Zárható túlfolyóval |
| Menetméret | 5/4" |
| Alapanyag | Réz |
| Jótállás | 2 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"A rendelés előtt fel lehetett őket hívni, a szállítás és a beszerelés is profi volt. Kedvesek voltak a szerelők.2016.08.03. Bódi Csaba"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat