| Méret | 60X120 |
| Gyártó | Pamesa |
| Anyag | Porcelán |
| Felület | MATT - (MATE RECTIFICADO) |
| Fagyálló | Igen |
| Kg/Doboz | 34 |
| Darab/Doboz | 2 |
| Széria | ALLOY |
| R csúszásmentesség | R10 |
| Méret | 60X120 cm |
| Vastagság | 0 mm |
| Tömeg | 23.78 kg |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Nagyon elégedett vagyok az ügyintézés gyorsaságával és pontosságával. Kedves segitőkész értékesitőhőz és gyors kiszállitáshoz volt szerencsém. Ha értékelnem kellene az áruházat és munkatársait akkor 10/10-et adnék."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat