| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | PB105WR |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 44,40 kg |
| 3d model | Van |
| Csomag | 2 db |
| Csomag tartalma | Töltő és leeresztő mechanikát;Rögzítő készlet; |
| Szín | Fehér |
| Mélység | 650 mm |
| Alapanyag | Kerámia |
| Öblítőmechanika vízhasználata | 3,5 l / 5 l |
| Egyéb | Alsó bekötés;Hátsó bekötés; |
| Méret | 37x79x65 cm |
| Szélesség | 370 mm |
| Öblítési rendszer | Rimless |
| Forma | Klasszikus |
| Magasság | 790 mm |
| Jótállás | 2 év |
"Mindennel maximálisan elégedett vagyok. Ajtó beépítve, tökéletesen funkcionál.2016.06.13. Nagy Gábor"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat