| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | SILVANA |
| Rendelési kód | IR152S |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 17,50 kg |
| Szín | Bézs |
| Szélesség | 500 mm |
| Magasság | 1236 mm |
| Csomag | 1 db |
| Forma | E-forma |
| Ajánlott fűtőpatron | 500 W |
| Fűtési lehetőség | Központi fűtés;Elektromos fűtés;Kombinált fűtés; |
| Bekötés helye 50 mm | Aszimmetrikus ( oldalra ) |
| Bekötési távolság | 50 mm |
| Hőmérsékleti adatok | 75/65/20 °C |
| Méret | 500x1236 mm |
| Űrtartalom | 4.8 l |
| Alapanyag | Acél |
| Teljesítmény | 561 W |
| Szerelés | 180°-ban elforgatható |
| Jótállás | 2 év |
| Max. üzemi nyomás | 5 bar |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Nagyon meg vagyok elégedve kedvesek segítőkészek udvariasak értik a munkájukat bátran ajánlom mindenkinek. Tóth Ilona 2016.09.15."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat