Sapho zuhanykar, szögletes, 400mm, matt fekete
A Sapho szögletes zuhanykar egy elegáns és modern kiegészítő fürdőszobájához. 400 mm hosszúságú, matt fekete felületével stílusos megjelenést biztosít, miközben masszív réz anyaga hosszú élettartamot garantál. Fali szerelésű, így stabil és esztétikus megoldást nyújt zuhanyrendszerekhez. Letisztult, minimalista designja tökéletesen illeszkedik modern fürdőszobai enteriőrökbe.
| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | SL103 |
| Súly | 0,45 kg |
| Csomag | 1 db |
| Mélység | 400 mm |
| Hossz | 400 mm |
| Magasság | 86 mm |
| 3d model | Van |
| Szín | Fekete matt |
| Forma | Kerek |
| Alapanyag | Réz |
| Szerelés | Fali |
"Teljesen elégedett voltam az ügyfélszolgálattal, megadtam a telefonszámomat, másnap felhivtak, időpontegyeztetés után pontosan érkezett a képviselő, korrekt ajánlatot adott, minden kérdésre azonnali választ kaptam. Telefonon, emailban minden részlet egyeztetése után a szerelő pontosan érkezett, precizen, jól és gyorsan dolgozott. "
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat