| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | MS564 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 1,99 kg |
| Szín | Króm |
| Szélesség | 250 mm |
| Magasság | 5 mm |
| Mélység | 250 mm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Inox |
| Jótállás | 2 év |
| Szerelés | 1 utas |
| Egyéb | AntiCalc |
Rendkívül kedvesek és segítőkészek voltak az ügyfélszolgálatos srácok. A megrendelt zuhanykabin kifogástalan minőségű volt és gondosan becsomagolva érkezett az előre megbeszélt napon. Másnap a megbeszéltek szerint érkeztek a szerelőik és beüzemelték az új kabinomat. Az egész család örül az új fürdőszobánknak! : )
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat