| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Rendelési kód | MS574 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 1,99 kg |
| Átmérő | 250 mm |
| Szín | Króm |
| Magasság | 5 mm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Inox |
| Jótállás | 2 év |
| Szerelés | 1 utas |
| Egyéb | AntiCalc |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Az eladók agyon segítőkészek és kedvesek. Minden rendben zajlott. 2023/03/29
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat