| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Rendelési kód | MS573 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 1,59 kg |
| Átmérő | 300 mm |
| Szín | Króm |
| Magasság | 5 mm |
| Csomag | 1 db |
| Alapanyag | Inox |
| Jótállás | 2 év |
| Szerelés | 1 utas |
| Egyéb | AntiCalc |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"A rendelés előtt fel lehetett őket hívni, a szállítás és a beszerelés is profi volt. Kedvesek voltak a szerelők.2016.08.03. Bódi Csaba"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat