Sapho Premio mosdótartó pult, (kompozit), matt fekete, 122x48,5 cm
| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | PRE120-3535 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 11,30 kg |
| Magasság | 12 mm |
| Szélesség | 1220 mm |
| Méret | 122x1,2x48,5 cm |
| Jótállás | 2 év |
| Mélység | 485 mm |
| Szín | Fekete matt |
| Bútor típusa | Pult |
| Alapanyag | Kompozit |
| Mosdó típusa | Pultra szerelhető |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Nagy szaktudással rendelkeznek, minden szakmai kérdésre pontos választ adtak. Tanácsaikkal segítették a megfelelő termék kiválasztását. Feleségem és a gyerekek is nagyon elégedettek. 2015.12.16. Norbert"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat