Sapho Premio mosdótartó pult, (kompozit), matt fekete, 102x48,5 cm
| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | PRE100-3535 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 10,12 kg |
| Szélesség | 1020 mm |
| Méret | 102x1,2x48,5 cm |
| Magasság | 12 mm |
| Jótállás | 2 év |
| Mélység | 485 mm |
| Szín | Fekete matt |
| Bútor típusa | Pult |
| Alapanyag | Kompozit |
| Mosdó típusa | Pultra szerelhető |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Amit ígértek,pontosan be is tartották.Leveleimre szinte azonnal válaszoltak,telefonon egyeztettek velem,a megadott időpont előtt tudtak szállítani.Az általuk küldött futár pontos és a fiatalember nagyon szimpatikus,segítőkész volt.Bárkinek szívből ajánlom őket. Amiért tőlük vásároltam: kapcsolattartá,pontosság 2020/07/27 Rozi
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat