| Szín | Fehér |
|---|---|
| Szélesség | 380 mm |
| Mélység | 270 mm |
| Csomag | 1 ks |
| Méret | 38x53x27 cm |
| Alapanyag | Kerámia |
| Forma | Szögletes |
| Kivitel | Beépített öblítés lehetősége |
| Vízbekötés | Hátsó |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
A beszereles es a regi kabin elszallitasa nagyon flottul zajlott. Vidam, kedves csapat dolgozott nalam. 2022/12/11
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat