| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | PW140 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 7,98 kg |
| Magasság | 1000 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Méret | 40x100 cm |
| Alapanyag | Üveg |
| Jótállás | 2 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Mivel a termék raktáron volt, így a kiszolgálás nagyon gyors volt. A szerelők gyorsan, ügyesen teljesítették feladataikat."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat