| Méret | 30X90 |
| Gyártó | Pamesa |
| Anyag | Porcelán |
| Felület | MATT - (MATE RECTIFICADO) |
| Fagyálló | Igen |
| Kg/Doboz | 20 |
| Darab/Doboz | 5 |
| Széria | VITA PASTA BLANCA |
| Méret | 30X90 cm |
| Vastagság | 8 mm |
| Tömeg | 14.98 kg |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Mindennel maximálisan elégedett vagyok. Ajtó beépítve, tökéletesen funkcionál.2016.06.13. Nagy Gábor"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat