| Márkanév | Polysan |
| Széria | |
| Rendelési kód | 91312 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 9,61 kg |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 630 mm |
| Csomag | 1 db |
| Szerelés | Előlap |
| Méret | 152x63 cm |
| Hossz. | 1520 mm |
| Alapanyag | ABS/PMMA |
| Jótállás | 2 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"A rendeléssel és a kiszállítással minden rendben volt 3 nap alatt kiszállították az árút. Az ügyfélszolgálaton kedvesek segítőkészek voltak. Megbízható bolt.2016.07.04. Sike Anna"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat