| Márkanév | Polysan |
|---|---|
| Széria | EASY BLACK |
| Rendelési kód | EL2515B |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 45,00 kg |
| Csomag | 1 db |
| Magasság | 1900 mm |
| Jótállás | 2 év |
| Belépési szélesség | 470 mm |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Szélesség | 800 mm |
| Mélység | 800 mm |
| Méret | 80x80 cm |
| 3d model | Van |
| Profil színe | Fekete matt |
| Üveg típusa | Tanszparent |
| Forma | Íves |
| Nyitás irány | Balos |
| Nyitás típusa | Toló |
| Rádiusz | R550 |
| Tulajdonságok | Keretes |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"A boltból most rendeltem először, de meg vagyok elégedve a megrendelés teljesítésével és a kiszállítással. A házhoz szállításáért nem kellett fizetni! Bajor Sánodrné 2016.05.23."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat