| Rendelési kód | PC1012WR |
|---|---|
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 43,55 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 380 mm |
| Magasság | 800 mm |
| Mélység | 610 mm |
| Csomag | 2 db |
| Méret | 38x80x61 cm |
| Alapanyag | Kerámia |
| Forma | Klasszikus |
| Kivitel | Alsó kifolyás, Hátsó kifolyás |
| Jótállás | 2 év |
| Csomag Tartalma | Töltő és leeresztő mechanikát |
| Öblítési Rendszer | Rimless |
| A Csomag Nem Tartalmazza | WC ülőke |
| Öblítőmechanika Vízhasználata | Splachování 3,5 l;Splachování 5 l |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Elégedett vásárlójuk vagyok! Jó áron, pontos kiszállítással és a beszerelést is vállaló szervizzel rendelkeznek. A bemutató teremben készséges, udvarias eladó segített! !! Amiért tőlük vásároltam: A megrendeléshez segítséget kaptam a bemutatóteremben, kedves, udvarias eladótól A vállalt határidőre megérkezett az árú, a szak-szerviz is korrekt, jó minőségben, a megbeszélt időpontban történt a beszerelés! Géza 2020/08/29
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat