| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | TU0129 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 10,60 kg |
| Csomag | 1 db |
| Furat csaptelepnek | 1 furat |
| Magasság | 165 mm |
| Jótállás | 2 év |
| Mélység | 300 mm |
| Szélesség | 500 mm |
| Méret | 50x30 cm |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Kerámia |
| Túlfolyó | Van |
| Forma | Szögletes |
| Mosdó típusa | Kismosdó |
| Szerelés | Falra csavarokkal |
| 3d model | Van |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Teljesen elégedett voltam az ügyfélszolgálattal, megadtam a telefonszámomat, másnap felhivtak, időpontegyeztetés után pontosan érkezett a képviselő, korrekt ajánlatot adott, minden kérdésre azonnali választ kaptam. Telefonon, emailban minden részlet egyeztetése után a szerelő pontosan érkezett, precizen, jól és gyorsan dolgozott. "
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat