| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | NIRONA |
| Rendelési kód | NR100-1212 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 25,00 kg |
| Csomag | 1 db |
| Jótállás | 2 év |
| Mélység | 430 mm |
| Magasság | 515 mm |
| Szélesség | 950 mm |
| Méret | 95x51,5x43 cm |
| 3d model | Van |
| Szín | Bézs |
| Alapanyag | MDF/laminált |
| Dekor | Mocca tölgy |
| Kivitel | Halk lágy záródás |
| Bútor típusa | Fiókos |
| További színek | Színminták szerint választható |
| Mosdó típusa | Klasszikus mosdó |
| Szerelés | Fali |
| A csomag nem tartalmazza | Mosdó |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Mi Ár Zsomborral voltunk kapcsolatban, aki itt dolgozik, s aki rögtön megmutatta, mennyire ismeri a szakma minden csínját-bínját. Udvarias, segítőkész, még a lakásunkra is eljött, a helyszínt megszemlélve, hogy hasznos tanácsot adhasson, milyen kabint és zuhanypanelt válasszunk. Még a kivitelezővel is hajlandó volt találkozni, akivel megtanácskozta, hogy lehet a legjobbat kihozni a fürdőszobánkból. Más üzletben igyekeznek rá sózni a vásárlókra mindenféle rossz árut szaktudás nélkül, de itt egészen más volt a helyzet. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az üzletet. Köszönjük, Zsombor. Boldizsárné Yvette 2017.11.12.
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat