Description
Mofém Washing Machine Fill Valve (163-0014-00)
The Mofém adjustable washing machine fill valve features a chrome surface. The product is designed with a focus on water and energy conservation during development. Mofém products are engineered with the environment in mind, ensuring efficient use of resources.
Technical Data
| Technical Data | Value |
|---|---|
| Weight | 0.25 kg |
| Manufacturer | Mofém |
| Connection | 1/2" |
| Medium | Water |
| Weight (Shipping) | 0.25 kg |
| Design | Washing machine fill valve |
| Size | 1/2"-3/4" |
| Color | Chrome |
| Material | Brass |
Leírás
Mofém mosogéptöltő szelep (163-0014-00)
A Mofém szabályozható mosógéptöltő szelep króm felülettel rendelkezik. A termék fejlesztése során nagy figyelmet fordítanak a víz- és energiatakarékosságra. A Mofém termékek környezetbarát tervezése biztosítja az erőforrások hatékony felhasználását.
Műszaki adatok
| Műszaki adat | Érték |
|---|---|
| Tömeg | 0,25 kg |
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Közeg | Víz |
| Súly (szállítási) | 0,25 kg |
| Kivitel | Mosógéptöltő |
| Méret | 1/2"-3/4" |
| Szín | Króm |
| Anyaga | Sárgaréz |
Description
Mofém Washing Machine Fill Valve (163-0014-00)
The Mofém adjustable washing machine fill valve features a chrome surface. The product is designed with a focus on water and energy conservation during development. Mofém products are engineered with the environment in mind, ensuring efficient use of resources.
Technical Data
| Technical Data | Value |
|---|---|
| Weight | 0.25 kg |
| Manufacturer | Mofém |
| Connection | 1/2" |
| Medium | Water |
| Weight (Shipping) | 0.25 kg |
| Design | Washing machine fill valve |
| Size | 1/2"-3/4" |
| Color | Chrome |
| Material | Brass |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Pontos és megbízható szolgáltatást nyújtanak! Rendkívül készségesek és segítőkészek. Abszolút pozitív élmény volt tőlük vásárolni! Európai színvonalú szolgáltatás és minőség! Fazekas András 2016.07.19."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat