| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | SMALL |
| Rendelési kód | 4059 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 7,64 kg |
| Csomag | 1 db |
| Furat csaptelepnek | 1 furat |
| Magasság | 100 mm |
| Jótállás | 2 év |
| Mélység | 220 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Méret | 40x10x22 cm |
| Túlfolyó | Van |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Kerámia |
| Szerelés | Falra csavarokkal |
| Forma | Szögletes |
| Mosdó típusa | Kismosdó |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Mivel a termék raktáron volt, így a kiszolgálás nagyon gyors volt. A szerelők gyorsan, ügyesen teljesítették feladataikat."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat