| Méret | 75X150 |
| Gyártó | Pamesa |
| Anyag | Porcelán |
| Felület | MAGASFÉNYŰ PORCELÁN (TÜKÖR) - (CR LUX) |
| Fagyálló | Igen |
| Kg/Doboz | 28 |
| Darab/Doboz | 1 |
| Széria | LUX DANAE |
| PEI érték | PEI IV |
| Méret | 75X150 cm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 24.78 kg |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Már a vásárlást megelőző információkkal maximálisan elégedettek voltunk. Ezt követően a kabin helyének kialakítása, a szállítás és beszerelés a megbeszélt időben, pontosan és zökkenőmentesen történt. Ami még rendkivül szimpatikus volt számunkra, hogy a munkák befejeztével rendben hagyták el a helyszint. Munkatársaik szakértelme és magatartása kiváló. Köszönjük! Üdvözlettel: Solti Péter és felesége 2017.08.28"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat