GARANCIA: Minden mosdóra 10 év garanciát vállalunk! ÁR: Kiváló ár/érték arány TARTÓSSÁG: az egyedülálló felületkezelésnek köszönhetően minden LUNART mosdó nagy kopás-, ütés- és vegyszerállósággal rendelkezik, valamint a hőmérsékletváltozással szemben is rendkívül ellenálló. ÖKOLÓGIAI TISZTASÁG ÉS BIZTONSÁG: Az öntöttmárvány ásványi anyag és poliészter gyanta keveréke, amely nem tartalmaz mérgező összetevőket. A LUNART mosdók anyaga hipoallergén. JAVÍTHATÓSÁG: Az öntöttmárvány az egyetlen fürdőszobai anyag, mely az esetleges sérüléskor tökéletesre javítható és felülete polírozható. ANTIBAKTERIÁLIS: A LUNART mosdók sima, polírozott felületűek és teljesen mentesek a repedésektől vagy illesztésektől ezért a szennyeződés, a zsír és a baktériumok nem tapadnak meg a felületén. A gyártási folyamat során minden termék speciális összetételű Gelcoat IO NPG bevonatot kap. A bevonat segítségével a mosdó kellemes tapintásúvá és még higiénikusabbá válik.
| Teljes méret | 550 x 449 x 137 |
|---|---|
| Szaniter anyaga | öntött márvány |
| Rögzítési mód | pultra ültethető (modul) |
| Túlfolyó | túlfolyóval |
| Garancia | 10 év |
| Márka | LunArt |
| Csomagolási egység | darab |
| Súly | 10.20 kg |
|---|---|
| Csomagolási hosszúság | 630 mm |
| Csomagolási szélesség | 520 mm |
| Csomagolási magasság | 190 mm |
| Raklap mennyiség | 11 db |
Az ár a mosdót és a túlfolyó bekötéséhez szükséges alkatrészeket tartalmazza.
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Elégedett vásárlójuk vagyok! Jó áron, pontos kiszállítással és a beszerelést is vállaló szervizzel rendelkeznek. A bemutató teremben készséges, udvarias eladó segített! !! Amiért tőlük vásároltam: A megrendeléshez segítséget kaptam a bemutatóteremben, kedves, udvarias eladótól A vállalt határidőre megérkezett az árú, a szak-szerviz is korrekt, jó minőségben, a megbeszélt időpontban történt a beszerelés! Géza 2020/08/29
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat