| Méret | 33,3X100 |
| Gyártó | Pamesa |
| Anyag | Porcelán |
| Felület | MATT - (MATE RECTIFICADO) |
| Fagyálló | Igen |
| Kg/Doboz | 24 |
| Darab/Doboz | 6 |
| Széria | ELEGANZA PASTA BLANCA |
| Méret | 33,3X100 cm |
| Vastagság | 7 mm |
| Tömeg | 12 kg |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Maximálisan elégedett voltam mindennel! A szerelők pontosan jöttek, korrektül megcsinálták a munkájukat, hamar végeztek. Azóta is használjuk a zuhanykabinté s reméljük sokáig nem lesz gond vele. További sok megrendelést kívánok! Üdvözlettel: Pocsai István 2017. 06.07"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat