| Méret | 25X70 |
| Gyártó | ECOCERAMIC |
| Felület | FÉNYES |
| Kg/Doboz | 25 |
| Darab/Doboz | 9 |
| Doboz/Paletta | 56 |
| Széria | RVTO. |
| Méret | 25X70 cm |
| Vastagság | 0 mm |
| Tömeg | 15.59 kg |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Nagy szaktudással rendelkeznek, minden szakmai kérdésre pontos választ adtak. Tanácsaikkal segítették a megfelelő termék kiválasztását. Feleségem és a gyerekek is nagyon elégedettek. 2015.12.16. Norbert"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat