| Méret | 30,X90 |
| Gyártó | ECOCERAMIC |
| Anyag | FEHÉR AGYAG |
| Felület | MATT |
| Kg/Paletta | 1300 |
| Kg/Doboz | 21 |
| Darab/Doboz | 5 |
| Doboz/Paletta | 63 |
| Méret | 30,X90 cm |
| Vastagság | 0 mm |
| Tömeg | 14.98 kg |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
A beszereles es a regi kabin elszallitasa nagyon flottul zajlott. Vidam, kedves csapat dolgozott nalam. 2022/12/11
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat