| Méret | 45X45 |
| Gyártó | ECOCERAMIC |
| Kg/Doboz | 26 |
| Darab/Doboz | 7 |
| Doboz/Paletta | 52 |
| Széria | PVTO. |
| Méret | 45X45 cm |
| Vastagság | 0 mm |
| Tömeg | 18.31 kg |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Hydromasszázs kabin cserére volt szükségem. Itt mindent egy helyen tudtam megrendelni. Másik hely csak részletekben összehangolatlanul vállalta volna. Amiért tőlük vásároltam: Gyors pontos kiszolgálásban volt részem. Az előzetesen kalkulált összeg pontos volt. Pozsi 2017/03/10
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat