DALMA kerámiamosdó, 58,5x39x14cm, fehér márvány (MM217)
| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | DALMA |
| Rendelési kód | MM217 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 8,50 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 585 mm |
| Mélység | 390 mm |
| Csomag | 1 db |
| Méret | 58,5x39x14 cm |
| Alapanyag | Kerámia |
| Furat csaptelepnek | Furat nélkül |
| Túlfolyó | Nincs |
| Forma | Ovális/Elipszis |
| Jótállás | 2 év |
| Mosdó típusa | Pultra szerelhető |
| Szerelés | Álló |
A színazonos klikk-klakk lefolyó nem tartozék, külön rendelhető.
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Volt kis probléma, de nagyon korrektül, kedvesen kezelték. Abszolút ajánlom! 2022/12/12
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat