| Tömeg | 0,17 kg |
|---|---|
| Típus |
Dekorcsík (Listello) |
| Szín | Réz |
| Felület | Matt |
| Felhasználás jellege | Beltéri |
| Anyag | Mázas kerámia |
| Burkolat rövidebbik oldal | 1 |
| Burkolat rövidebbik oldal szűrő | 0-35cm között |
| Burkolat hosszabbik oldal | 60 |
| Burkolat hosszabbik oldal szűrő | 35cm-65cm között |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Gyors és szakszerű ügyintézés. Pontos kiszállítás. Szakszerű beüzemelés+1év garanciával!
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat