A Cersanit Foggy Night White Matt Rect 59,8×59,8 cm-es gres padlólap elegáns és modern választás minden belső térhez. A fehér, matt felület diszkrét, ködös hatást nyújt, amely tiszta és letisztult megjelenést biztosít. Az egyenletes felületű, rectifikált szélek lehetővé teszik a minimális fugaelhelyezést, amely tovább fokozza a modern dizájnt. A gres kerámia anyag tartós, ellenáll a kopásnak és nedvességnek, így ideális választás magas forgalmú területeken, például konyhákban, nappalikban és előszobákban. Könnyen karbantartható, hosszú távon is esztétikus marad, miközben praktikus megoldást nyújt.
| Tömeg | 23 kg |
|---|---|
| Típus |
Padlólap |
| Szín | Krém |
| Felület | Matt |
| Felhasználás jellege | Beltéri, Kültéri |
| Anyag | Kőporcelán(Gres) |
| Burkolat rövidebbik oldal | 59.8 |
| Burkolat rövidebbik oldal szűrő | 35cm-65cm között |
| Burkolat hosszabbik oldal | 59.8 |
| Burkolat hosszabbik oldal szűrő | 35cm-65cm között |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Segítőkészség, figyelem, pontosság, hatalmas választék, szaktanács, kreatív megoldások keresése, visszahívás, gyors válasz e-mail .... Amiért tőlük vásároltam: Szakértelem, vásárló központú kommunikáció! Kanda Jutka 2018.03.21.
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat