CATA E-100 GTH ventilátor, 4/8W, időzítővel, hygro, o100mm, fehér (00900200)
| Márkanév | Cata |
|---|---|
| Széria | VENTILÁTOR E |
| Rendelési kód | 00900200 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 1,00 kg |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Mélység | 94 mm |
| Csomag | 1 db |
| Cső átmérő | 100 mm |
| Max légszállítás | 115 m3/óra |
| Zajszint | 31 dB |
| Kivitel | Időzítővel;Páratartalom érzékelővel; |
| Méret | 150x150x94 mm |
| Alapanyag | PVC-Üveg |
| Védelmi besorolás | IP44 |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 8 W |
| Jótállás | 2 év |
| Max. csőhosszúság | 3 m |
| Fordulatszám percenként | 2600 ot/min |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Nagy szaktudással rendelkeznek, minden szakmai kérdésre pontos választ adtak. Tanácsaikkal segítették a megfelelő termék kiválasztását. Feleségem és a gyerekek is nagyon elégedettek. 2015.12.16. Norbert"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat