| Méret | 30X90 |
| Gyártó | APE CERAMICA |
| Anyag | PASTA BLANCA |
| Csoport | AUGUSTUS |
| Felület | MATE |
| Fagyálló | NEM |
| Kg/Paletta | 1170 |
| Kg/Doboz | 19 |
| Darab/Doboz | 4 |
| Doboz/Paletta | 63 |
| Széria | AUGUSTUS |
| Méret | 30X90 cm |
| Vastagság | 10 mm |
| Tömeg | 20.028 kg |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Amit ígértek,pontosan be is tartották.Leveleimre szinte azonnal válaszoltak,telefonon egyeztettek velem,a megadott időpont előtt tudtak szállítani.Az általuk küldött futár pontos és a fiatalember nagyon szimpatikus,segítőkész volt.Bárkinek szívből ajánlom őket. Amiért tőlük vásároltam: kapcsolattartá,pontosság 2020/07/27 Rozi
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat