| Márkanév | Bruckner |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | 201.331.4 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 23,60 kg |
| Csomag | 1 db |
| Jótállás | 2 év |
| Méret | 35,5x49 cm |
| Szélesség | 355 mm |
| Mélység | 490 mm |
| 3d model | Van |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | Kerámia |
| Forma | Klasszikus |
| Öblítőmechanika vízhasználata | Öblítés 3 liter;Öblítés 6 liter; |
| Öblítési rendszer | Vortex |
| A csomag nem tartalmazza | WC ülőke |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Nagyon korrekt webáruház, minden rendben zajlott a vásárlásnál. 2023/01/06
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat