A kínálatunkban szereplő szifonok szinte bármilyen probléma megoldásában segítenek, amikor mosogatót, bidét vagy mosogatót szerel fel otthonában.
| Márkanév | Bonomini |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | 0570EC25K7 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0,36 kg |
| Szín | Króm |
| Csomag | 1 db |
| Menetméret | 5/4" |
| Alapanyag | PVC |
| Jótállás | 2 év |
| Lefolyó Átmérő | 32 mm |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Amit ígértek,pontosan be is tartották.Leveleimre szinte azonnal válaszoltak,telefonon egyeztettek velem,a megadott időpont előtt tudtak szállítani.Az általuk küldött futár pontos és a fiatalember nagyon szimpatikus,segítőkész volt.Bárkinek szívből ajánlom őket. Amiért tőlük vásároltam: kapcsolattartá,pontosság 2020/07/27 Rozi
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat