| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | TF7001 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 0,32 kg |
| Befogható Mosdó Vastagság | 30-45 mm |
| Szín | Króm |
| Csomag | 1 db |
| Kivitel | Zárható túlfolyóval |
| Menetméret | 5/4" |
| Alapanyag | Réz |
| Jótállás | 2 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Már a vásárlást megelőző információkkal maximálisan elégedettek voltunk. Ezt követően a kabin helyének kialakítása, a szállítás és beszerelés a megbeszélt időben, pontosan és zökkenőmentesen történt. Ami még rendkivül szimpatikus volt számunkra, hogy a munkák befejeztével rendben hagyták el a helyszint. Munkatársaik szakértelme és magatartása kiváló. Köszönjük! Üdvözlettel: Solti Péter és felesége 2017.08.28"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat