| Márkanév | Sapho |
|---|---|
| Széria | AURUM |
| Rendelési kód | AU102 |
| Garancia | 72 hónap |
| Súly | 9,70 kg |
| 3d model | Van |
| Csomag tartalma | Lefolyó |
| Szín | Gun metal |
| Mélység | 420 mm |
| Szerelés | Falra csavarokkal;Álló; |
| Alapanyag | Inox |
| Egyéb | PVD felületkezelés |
| Furat csaptelepnek | 1 furat |
| Túlfolyó | Nincs |
| Méret | 55x11x42 cm |
| Szélesség | 550 mm |
| Forma | Szögletes |
| Mosdó típusa | Pultra szerelhető |
| Magasság | 110 mm |
| Jótállás | 6 év |
"Maximálisan elégedett voltam mindennel! A szerelők pontosan jöttek, korrektül megcsinálták a munkájukat, hamar végeztek. Azóta is használjuk a zuhanykabinté s reméljük sokáig nem lesz gond vele. További sok megrendelést kívánok! Üdvözlettel: Pocsai István 2017. 06.07"
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat