| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | |
| Rendelési kód | SL210B |
| Garancia | 48 hónap |
| Súly | 6,47 kg |
| Csomag | 1 db |
| Szín | Fekete matt |
| Kezelőkar | Progresszív kartus |
| Zuhany jellemzői | Eső Masszázs Permet |
| Mélység | 515 mm |
| Szerelés | Fali 150 mm |
| Alapanyag | Réz |
| Egyéb | Állítható oszlopmagasság;AntiCalc; |
| Zuhanyoszlop rúd átmérője | Átmérő 25 mm |
| Szélesség | 350 mm |
| Zuhanyoszlop | Csapteleppel |
| Forma | Kerek |
| Magasság | 1200 mm |
| Jótállás | 4 év |
"A boltból most rendeltem először, de meg vagyok elégedve a megrendelés teljesítésével és a kiszállítással. A házhoz szállításáért nem kellett fizetni! Bajor Sánodrné 2016.05.23."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat