| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | PILOT |
| Rendelési kód | PT080W |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 25,00 kg |
| Csomag | 1 db |
| Profil színe | Króm - polírozott alumínium |
| Szerelésiméret -tól | 810 mm |
| Szerelésiméret -ig | 780 mm |
| Szélesség | 800 mm |
| Belépési szélesség | 710 mm |
| Nyitás irány | Univerzális |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Forma | Ajtó |
| Nyitás típusa | Nyíló egyajtós |
| Üveg típusa | Brick üveg |
| Tulajdonságok | Kifelé és befelé nyíló;Keret nélküli kivitel; |
| Magasság | 1900 mm |
| Jótállás | 2 év |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Elégedett vagyok az áruházzal és ha szükségem lesz még alkat részre vagy berendezésre vissza fogok térni. Olyan alkat részt sikerült be szereznem amire azt mondák a fél országban hogy ne keressem mert nincs! Ferenc 2020/07/30
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat