Aqualine Paneda mosdótartó szekrény, mosdó nélkül, 69,5 x 55 x 45,2 cm, Fehér
| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | PANEDA |
| Rendelési kód | PN270 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 32,60 kg |
| Csomag | 1 db |
| Jótállás | 2 év |
| Mélység | 452 mm |
| Magasság | 550 mm |
| Méret | 69,5x55x45,2 cm |
| Szélesség | 695 mm |
| 3d model | Van |
| Szín | Fehér |
| Alapanyag | MDF/laminált |
| Kivitel | Halk lágy záródás |
| Bútor típusa | Fiókos |
| Mosdó típusa | Klasszikus mosdó |
| Szerelés | Fali |
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
"Teljesen elégedett vagyok, az áru gyorsan megérkezett, minden a megbeszéltek alapján történt. Gördülékenyen zajlott a beüzemelés, és nagy előny, hogy a beüzemelés mellett, a meglévő berendezés bontását és elszállítását is vállalják.2016.09.20."
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat