| Márkanév | Aqualine |
|---|---|
| Széria | PANEDA |
| Rendelési kód | PN215 |
| Garancia | 24 hónap |
| Súly | 85,00 kg |
| Szélesség | 1490 mm |
| Méret | 149x55x45,2 cm |
| Csomag | 2 db |
| Jótállás | 2 év |
| Mélység | 452 mm |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 550 mm |
| Alapanyag | MDF/laminált |
| Kivitel | Halk lágy záródás |
| Bútor típusa | Fiókos |
| Mosdó típusa | Duplamosdó |
| Szerelés | Fali |
| A csomag nem tartalmazza | Mosdó |
Aqualine Paneda dupla mosdós mosdótartó szekrény, mosdó nélkül, 149 x 55 x 45,2 cm, Fehér
Bemutatótermünk és raktárunk 2026.05.02-án ZÁRVA tart.
Gyors, profi ügyfélkezelés! Szuper szerelőcsapat. 2023/03/17
Olvassa el vásárlóink véleményét Tekintse meg blogunkat